Darmowa dostawa od 179,99 zł

Butelka na wodę

( ilość produktów: 58 )

Zakup butelki na wodę wielokrotnego użytku to ukłon w stronę naszego zdrowia i sprawdzony sposób na ograniczenie generowania odpadów - plastikowych butelek pet, które zaśmiecają naszą planetę. Czy wiesz, że tygodniowo zjadamy prawie 5 g plastiku? To tak, jakbyśmy zjedli naszą kartę kredytową! Według raportu WWF aż 90% zjadanego plastiku pochodzi z zanieczyszczonej wody. 

W sklepie kubektermiczny.pl dostępne są butelki wykonane z najwyższej jakości materiałów - tritanu. To nowoczesny materiał, który wygląda jak szło, jest jednak od niego mocniejszy i lżejszy.  Tritan to tworzywo wolne od szkodliwego BPA, więc bezpieczne dla naszego zdrowia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz butelki w wielu pojemnościach i różnych parametrach. Dużą popularnością cieszy się butelka na wodę Contigo z ustnikiem i wbudowaną słomką, która umożliwia wygodne picie, bez przechylania głowy do tyłu.

Butelka na wodę Kambukka z zamykaniem 3w1 i wyprofilowanym uchwytem to uniwersalna butelka, która będzie odpowiednia zarówno na trening jak i podczas podróży, a butelka w małej pojemności świetnie sprawdzi w codziennym użytkowaniu. 

Butelka na smoothie oraz butelka z wkładem na owoce cieszą się coraz większą popularnością. To świetny wybór dla osób, które zdrowo się odżywiają. Smoothie to idealny pomysł na drugie śniadanie.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel