Darmowa dostawa od 179,99 zł

Butelka termiczna

( ilość produktów: 30 )

Kupno butelki wielokrotnego użytku to szybki i prosty sposób na ograniczenie generowania odpadów, głównie plastiku z butelek pet. Kupno butelki termicznej może być również pierwszym krokiem do zmiany stylu życia na zero waste lub less waste. Warto podkreślić, że trend zero waste nie jest chwilową modą (koncepcja ta zrodziła się już w latach 70-tych, XX wieku), lecz troską o nasze środowisko.

Butelka termiczna to nowoczesna butelka posiadająca cechy termosu. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, utrzymuje pożądaną temperaturę nawet przez kilkadziesiąt godzin! W naszej ofercie dostępne są butelki termiczne, które utrzymują zimno nawet przez 24h. Butelki termiczne doskonale sprawdzą się podczas upałów, intensywnych treningów oraz podczas codziennych czynności. W ofercie dostępne są butelki termiczne KAMBUKKA oraz butelka termiczna Contigo. Wszystkie butelki są w 100 % bezpieczne w użytkowaniu.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel