Darmowa dostawa od 179,99 zł

Shakery

( ilość produktów: 2 )

Podczas aktywnego dnia na świeżym powietrzu lub po treningu warto mieć ze sobą shaker ze zdrowym i pożywnym koktajlem, który od razu doda nam energii. Shaker na siłownie to wręcz niezastąpiony gadżet dla wszystkich osób dbających o formę! Shakery polecane dla sportowców oczywiście różnią się od tych do drinków, które są używane przez barmanów.

Oferujemy shakery najwyższej jakości, wykonane z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tritanu. Materiał ten jest wolny od szkodliwego BPA oraz nie przenosi zapachów. Największą popularnością w naszym sklepie cieszy się shaker Contigo, który posiada dokładną miarkę do odmierzania składników i solidne zamknięcie, które gwarantuje 100 % szczelność. Shaker z pojemnikiem czyli popularny shaker na białko  - posiada specjalne miejsce na porcję odżywki w proszku, dzięki czemu nie musimy nosić osobnych pojemników. 

Shaker to świetny produkt dla wszystkich aktywnych osób, doskonale sprawdzi się również jako fit prezent.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel