Darmowa dostawa od 149,99 zł

Śniadaniówki dla dzieci i dorosłych

( ilość produktów: 21 )

Śniadaniówki dla dzieci i dorosłych – wygoda na co dzień

Jak spakować drugie śniadanie do szkoły? W czym zabrać kanapki do pracy? Jest to dylemat bardzo wielu osób. Zanim wybierzemy odpowiedni produkt zastanówmy się, jakie cechy powinien on mieć. Każda śniadaniówka dla dziecka powinna być na tyle poręczna, by bez problemu zmieściła się do plecaka. Dodatkowo musi być lekka, aby nie obciążać i tak już zmęczonych ciężkimi książkami dziecięcych pleców.

Śniadaniówki do pracy i szkoły – design pierwsza klasa

W ofercie naszego sklepu znajdziecie zupełnie nowe opakowanie na śniadanie. Czym różni się ono od lunchboxów czy torebek foliowych? Dużo mówi już sama nazwa: wielorazowa chusta śniadaniowa. Jest to bowiem opakowanie z wytrzymałego materiału, które łatwo dopasowuje się do kształtu kanapki czy innej przekąski (owoca, warzywa). Wystarczy, że zawiniesz jedzenie w chustę, zapniesz, włożysz do plecaka – i gotowe! Po powrocie do domu śniadaniówka szkolna trafia do pralki, a po wypraniu i wyschnięciu jest ponownie gotowa do użycia.

Co ważne, omawiane opakowania są bardzo szczelne. Możesz w nich zabrać jedzenie gdy idziesz na spacer z maluchem, ale równie dobrze sprawdzi się ona jako śniadaniówka do przedszkola, pudełko na przekąskę do pracy czy jako śniadaniówka młodzieżowa do szkoły. W jej wypadku istotne jest również to, że po rozpakowaniu śniadania omawiany produkt może służyć jako higieniczne nakrycie stołu.

Na koniec podkreślmy design oferowanych artykułów. Osoby dorosłe zapewne wybiorą wersje gładkie, jednobarwne lub te z geometrycznymi wzorami. Jako śniadaniówka dla dziewczynki wybrany zostanie wzór w jednorożce czy szopy pracze. Z kolei idealne śniadaniówki dla chłopca to wersje w pingwiny czy nurka zwiedzającego podwodny świat.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel