Kubek termiczny

( ilość produktów: 63 )

Kubek termiczny to wprost idealny gadżet dla wszystkich zabieganych. Umożliwia napicie się ciepłej kawy, herbaty lub zimnego napoju o każdej porze dnia, gdziekolwiek jesteś - w aucie, w drodze do pracy, w biurze, szkole czy na szlaku. W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni kubek na kawe. Kubek, który doskonale utrzymuje ciepło, jest łatwy w obsłudze oraz posiada ciekawy design. 

Jaki kubek termiczny wybrać? 

Oto 5 cech dobrego kubka termicznego:

1. Wysokiej jakości materiał. Kubek termiczny powinien być wykonany z najlepszych gatunkowo materiałów, bez szkodliwego BPA, dlatego warto zainwestować w dobry kubek. Będziemy z niego korzystać niemal codziennie. Wszystkie oferowane przez nas kubki termiczne wykonane są ze stali nierdzewnej.

2. Dobra termika. Kubek termiczny powinien jak najdłużej utrzymywać ciepło. W naszej ofercie znajdziesz kubki termiczne, które utrzymują ciepło od 5h do 9h, a zimno nawet do 18h.

3. Szczelność. Szczelny kubek termiczny zapewnia komfort użytkowania. Opatentowane systemy zamykania gwarantują 100% szczelność jak np. kubek termiczny Contigokubek termiczny Kambukka

 4. Idealna pojemność. W ofercie znajdziesz: kubek termiczny 500 ml, 470ml, 400 ml oraz w mniejszej pojemności - kubek termiczny 300 ml.  Z pewnością każdy znajdzie kubek odpowiednich rozmiarów.

5. Łatwość w czyszczeniu. Wszystkie modele kubków termicznych są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, większość modeli można myć w zmywarce.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel