Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kubki termiczne z uchem

( ilość produktów: 4 )

Kubek termiczny z uchem – wybieramy najlepszy

Chcesz, by Twój rytuał picia kawy podczas drogi czy w trakcie letniego odpoczynku w lesie lub na plaży był jak najbardziej zbliżony do tego, który odprawiasz w domu? Zainwestuj w fajny kubek termiczny z uchwytem. Dzięki temu niewielkiemu elementowi umieszczonemu na obudowie kubek chwycisz o wiele pewniej, co znacznie wpłynie na wygodę delektowania się napojem. Jakie modele powyższych produktów znajdziesz na stronie kubektermiczny.pl?

Kubek termiczny z rączką Stanley i Contigo

Na rynku jest kilka marek, które tworzą wspomniane artykuły. Naszczycie listy „najlepsze z najlepszych” znajdują się jednak zwłaszcza dwie zajmujące równie wysokie miejsce. Pierwsza z nich tworzy produkty o nazwie: kubek termiczny Contigo z uchem. Flagowym modelem jest tu Contigo Streeterville dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: szarej, białej i ciemnoniebieskiej. Jego pojemność to dokładnie 420 ml, czyli zmieścimy tu około dwóch szklanek kawy. Ciepło utrzyma on przez 5 godzin, zaś chłód przez 15 godzin.

Kubek termiczny na kawę z uchem Stanley jest nieco mniejszy. Model kempingowy Stanley Classic ma pojemność 350 ml. Czyli nadal naprawdę sporo. Dzięki takiej ilości czarnego naparu poranna pobudka nawet po ciężkiej nocy będzie o wiele łatwiejsza. Ciepło w tym kubku będzie utrzymane przez 1,5 godziny, zaś chłód – przez 3 godziny.

Produkty obu marek posiadają pokrywki chroniące przed rozchlapaniem napoju oraz wygodne ustniki umieszczone w nakrętkach. Oba też można myć w zmywarce (zarówno korpusy, jak i nakrętki).


pixel