Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kambukka

( ilość produktów: 6 )

Kambukka – kubki termiczne praktyczne jak żadne inne

Nowoczesne życie jest coraz szybsze. Mało kto ma czas na to, by spokojnie, bez pośpiechu usiąść i dłużej delektować się przepysznym smakiem rozgrzewającej kawy lub herbaty. Dla wielu osób odprawienie porannego, domowego rytuału z kubkiem ulubionego naparu w roli głównej to, poza weekendem, rzecz niemal nieosiągalna. Dlatego też powstał kubek Kambukka Olympus i inne modele.

Jego właściwości termiczne, wygodny kształt oraz pełna szczelność pozwolą na zabranie cudownie pachnącego napoju dokładnie tam, gdzie chcesz – do auta, do tramwaju i autobusu, do pracy, do szkoły, do ogrodu, na plażę i w wiele innych miejsc. Co ważne, możesz dowolnie mieszać pomiędzy sobą kubki i nakrętki do kubków, tworząc swój wymarzony zestaw. Każda nakrętka pasuje bowiem wymiarami do każdego kubka. Zależnie od nastroju, twoje termiczne kubki Kambukka będą wyglądały inaczej, a ich funkcjonalność stale będzie się znajdowała na najwyższym poziomie.

Bidon na wodę i butelka termiczna Kambukka

Oczywiście wyżej wspomniane produkty to nie wszystkie, jakie znajdują się w ofercie marki. Bardzo ciekawe i wzbudzające ogromne zainteresowanie są też wielorazowe butelki na wodę Kambukka przeznaczone dla wszystkich tych, którzy każdego dnia dbają o prawidłowe nawodnienie swojego organizmu. Do wyboru mają oni między innymi wersje o pojemności 500 ml (butelki Kambukka Reno) czy te mieszczące 750 ml płynu (butelki Kambukka Elton). Każdy omawiany produkt wykonany jest z trwałego tritanu i można go zabrać na przykład w podróż czy na trening.

A dla tych, którzy chcą by ich zimny napój utrzymał swoją temperaturę przez kilkanaście godzin, stworzono butelki termiczne Kambukka. Zrobiono je ze stali, a na zewnętrznej powierzchni umieszczono antypoślizgowe opaski chroniące przed wyślizgiwaniem się korpusu z dłoni.


pixel