Darmowa dostawa od 99,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kubki termiczne i termosy Stanley

( ilość produktów: 5 )

Kubek termiczny Stanley czy termos?

Czasem najbardziej niesamowite rzeczy zaczynają się od niepozornego pomysłu jednego człowieka. Tak było i tym razem. Amerykanin William Stanley Jr. W 1903 roku postanowił on połączyć wytrzymałość dobrze znanej stali i możliwości skutecznej izolacji próżniowej. Efektem tego połączenia były pierwsze termosy Stanley przeznaczone do długiego utrzymywania wysokiej temperatury napojów gorących. Obecnie produkty te można używać tak do płynów ciepłych, jak i chłodnych oraz tych najzimniejszych, zmrożonych za pomocą kostek lodu.

Stanley – termosy obiadowe i turystyczne

Termos Stanley Classic to obecnie ikona na rynku tego typu produktów. Występuje on w wersji wysokiego termosu podróżnego (o pojemnościach m.in. 1 l oraz 1,9 l) oraz obiadowego (m.in. o pojemności 400 ml, w komplecie z łyżką). Każdy z nich posiada niezwykle długą, 25-letnią gwarancję producenta. Marka pozwoliła sobie na tak długą ochronę dlatego, że jest pewna jakości swoich produktów.

Co jeszcze przyczynia się do tego, że termos Stanley opinie ma więcej niż świetne? Na pewno ogromna wygoda korzystania z każdego jego modelu. Do tego dodajmy pełną szczelność, ponadczasową trwałość i piękny, klasyczny design.

Kubki Stanley termiczne

Oprócz termosów w ofercie marki znajdują się również Stanley kubki termiczne. Jeśli lubisz mieć swoją gorącą kawę czy herbatę zawsze pod ręką, zakup tych produktów to strzał w sama dziesiątkę. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka. Pierwszym jest na pewno wzorowa termika, zdolność do utrzymywania wysokiej bądź niskiej temperatury przez długi czas. Drugim: dostępność różnych rodzajów tych produktów. Kempingowe kubki termiczne z uchem Stanley, praktyczne szklanki termiczne Stanley czy klasyczne kubki termiczne Stanley Trigger? To, który z nich wybierzesz, zależy wyłącznie od Twoich potrzeb i upodobań.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług korzystamy z informacji przechowywanych w przeglądarce internetowej. Zapoznaj się z polityką cookies.
Zamknij
pixel