Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Termosy turystyczne, termos na napoje Contigo

( ilość produktów: 9 )

Zafunduj sobie termos do kawy i termosy na herbatę

Gorąca, smakowita kawa pita nad jeziorem. Ciepła, pachnąca herbata, którą delektujesz się na górskim szlaku. Albo parujące od wysokiej temperatury kakao, które pijesz rano od razu po przebudzeniu się w namiocie. Dzięki czemu to wszystko jest możliwe do osiągnięcia? To dobry termos turystyczny, który jest niezastąpiony podczas każdego bliższego i dalszego wyjazdu. To naczynie pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju od kilku do nawet kilkudziesięciu godzin.

Profesjonalne termosy turystyczne - właściwości

Nie wiesz, jaki termos górski wybrać? Przede wszystkim warto zainwestować w taki, który będzie miał jak najwyższe parametry techniczne. Najważniejszym z nich jest oczywiście bardzo dobra termika oraz szczelność. Które marki są liderami jeśli chodzi o te cechy? Chociażby termos Stanley dedykowany dla wszystkich fanów outdooru. Nie mniej dobre są legendarne, amerykańskie termosy Thermos produkowane od ponad stu lat czy pochodzące również z USA termosy Contigo.

Na stronie sklepu kubektermiczny.pl znajdziesz różne pojemności produktów. Wśród nich największą popularnością cieszy się termos 1 l, ale oprócz niego dostępne są też wielkości około 500 ml, około 700 ml, 1 200 ml czy nawet 1 900 ml. Nie brak tu też dodatkowych funkcjonalności. Wybrane termosy do herbaty posiadają praktyczne rączki, silikonowe opaski na korpusach czy elementy łączące ze sobą na stałe korpus i nakrętkę, co zapobiega ryzyku zgubienia mniejszego z tych elementów.


pixel