Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do butelek Contigo

( ilość produktów: 6 )

Nakrętki do butelek Contigo i inne akcesoria

Posiadasz butelkę na wodę stworzoną przez markę Contigo? Nakrętka do niej dołączona uległa uszkodzeniu lub po prostu marzy Ci się, by była ona w innym kolorze niż ta przez Ciebie obecnie posiadana? Nie ma najmniejszego problemu. W ofercie producenta znajduje się bowiem zapasowa zakrętka do butelki Contigo. A właściwie tych zakrętek jest wiele, dopasowanych do poszczególnych modeli produktów i upodobań kolorystycznych kupujących. Jakie dokładnie oferujemy na stronie kubektermiczny.pl?

Części zamienne do butelek termicznych

Sam korpus butelki na wodę wykonany z trwałego tworzywa sztucznego jest właściwie niezniszczalny. Owszem, z czasem, po długim, intensywnym użytkowaniu, może się on porysować lub zmatowieć pod wpływem mycia w zmywarce. Ale to właściwie tyle. Nieco mniej trwałe są elementy dodatkowe, takie jak nakrętki do butelek na wodę Contigo i te do butelek termicznych. Je też, jako że są sporo mniejsze od korpusów, łatwiej jest po prostu zgubić. Gdy dojdzie do jednej z tych sytuacji, na szczęście łatwo można dokupić akcesoria zapasowe do butelek na wodę Contigo Ashland, Swish czy Cortland. Z łatwością możesz wymienić także nakrętkę w dziecięcym bidonie Gizmo Flip.

A co w sytuacji, gdy posiadamy produkty Contigo wycofane już ze sprzedaży, takie jak butelki dla dzieci Contigo Striker czy butelki ze słomką Contigo Shake&Go? Na szczęście części zapasowe im dedykowane cały czas są dostępna na stronie kubekcontigo.pl. Kupić możesz zarówno samą nakrętkę, jak i oddzielną słomkę do modelu Shake&Go. Do tego warto wziąć dodatkowo eleganckie pudełko na butelki Contigo Cortland, Ashland i Chug.


pixel