DARMOWA DOSTAWA DPD PICKUP DLA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Butelki na wodę dla dzieci - Contigo

( ilość produktów: 21 )

Dziecięce butelki na wodę – poznaj je bliżej już teraz

Picie każdego dnia odpowiedniej ilości wody równie ważne jest zarówno dla dorosłych, jak i dla młodszych domowników. Każdy człowiek w około siedemdziesięciu procentach składa się bowiem właśnie z niej, a zbyt duży niedobór tego płynu może prowadzić do zawrotów głowy, omdleń, nieprawidłowego poziomu tętna i ciśnienia krwi czy nawet do zaburzeń mowy i problemów z pracą układu pokarmowego. Dlatego też tak ważne jest, by butelka na wodę dla dziecka Contigo znajdowała się w podręcznym wyposażeniu każdego malucha. Jakie cechy powinna ona posiadać? Co pomoże w wygodnym piciu i zachęci szkraba do regularnego nawadniania się?

Bidon na wodę dla dzieci – kluczowe cechy

Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką powinniśmy się zainteresować podczas zakupu omawianych produktów, jest ich kształt i rozmiar. Niezwykle istotne jest bowiem to, by butelka na wodę dla dzieci była wygodna w samodzielnym trzymaniu jej przez małe rączki. Nie może więc być ani za szeroka, ani za ciężka.

Kwestia druga to bezpieczeństwo. Chodzi tu między innymi o możliwość wygodnego, bezpiecznego picia którą zapewni dziecięca butelka na wodę ze słomką. Obecność tego dodatkowego elementu sprawi, że nasza pociecha by wygodnie się napić nie będzie musiała przechylać głowy do tyłu. Rzecz druga, która wpływa na bezpieczeństwo, to materiał, z którego wykonany jest produkt. Najlepsza naszym zdaniem będzie butelka na wodę z tritanu dla dzieci. Jest to bowiem tworzywo o niedużej wadze, nietłukące i pozbawione szkodliwego BPA.

A czy są marki, które mocno wyróżniają się jeśli chodzi o jakość produktów tworzonych dla najmłodszych? Zdecydowanie tak. Wśród nich na podkreślenie zasługuje chociażby dziecięca butelka na wodę Contigo, jej modele Gizmo Flip, Gizmo Sip i Easy Clean. Rodzice pokochają najwyższą jakość jej wykonania, zaś maluchy zakochają się w bajecznych kolorach i nadrukach.


pixel