Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Stalowe kubki termiczne

( ilość produktów: 223 )

Idealny kubek termiczny ze stali nierdzewnej

Jeśli chcesz kupić swój pierwszy termiczny pojemnik na kawę, wizyta w sklepie turystycznym czy tym z wyposażeniem wnętrz szybko przyprawi Cię o zawrót głowy. Takich produktów są bowiem setki. Czym różnią się one między sobą? Że designem, to oczywiste. Drugą, naszym zdaniem jeszcze ważniejszą kwestią jest materiał. Najczęściej spotka się kubek termiczny metalowy. Absolutnie nas to nie dziwi. To bowiem ten typ cechuje się najlepszymi parametrami technicznymi jeśli chodzi o trwałość, izolację termiczną czy szczelność. Przeczytaj, za co jeszcze warto go kupić.

Twój najlepszy kubek termiczny stalowy

Lista zalet w tym wypadku jest dość długa. Zacznijmy od tego, że nierdzewna stal w swoim składzie zawiera chrom. To od gwarantuje, że stalowe kubki termiczne są tak dobrze odporne na korodowanie, rdzewienie. Gdyby tak nie było, produkt byłby zbyt podatny na szkodliwy wpływ wilgoci.

Podkreślmy także, że wysokiej jakości kubek termiczny stalowy nie będzie zmieniał smaku ani zapachu płynu. Gdy postawisz na najwyższą klasę (marki takie jak Contigo, Kambukka czy Stanley), nigdy nie będziesz miał problemów z metalicznym posmakiem w kawie czy herbacie.

Nie bez znaczenia jest to, że każdy kubek stalowy termiczny będzie miał dużą wytrzymałość mechaniczną. Gdy przypadkowo go upuścisz z niedużej wysokości czy niechcący lekko uderzysz nim w coś twardego, nie spowoduje to dużego uszkodzenia produktu.

Na koniec wspomnijmy o właściwościach termicznych omawianych artykułów. Dobre kubki termiczne ze stali nierdzewnej zbudowane są z dwóch stalowych ścianek, pomiędzy którymi umieszcza się próżnie. Dzięki temu są one w stanie długo utrzymywać temperatury zarówno płynów ciepłych, jak i zimnych.


pixel