SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Shakery Contigo

( ilość produktów: 3 )

Shakery: Energia w ruchu

Każdy aktywny tryb życia wymaga wsparcia w postaci odpowiedniego pożywienia. Shaker staje się nieodzownym towarzyszem zarówno podczas intensywnego treningu w siłowni, jak i podczas aktywnego dnia na świeżym powietrzu. Dzięki niemu możemy szybko przygotować zdrowy i pożywny koktajl, który natychmiast doda nam energii i poprawi samopoczucie.

Shakery Contigo: Najwyższa jakość dla wymagających

W ofercie naszego sklepu znajdziesz shakery najwyższej jakości, wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tritanu. Materiał ten jest wolny od szkodliwego BPA, co gwarantuje bezpieczne korzystanie. Szczególnie polecamy shakery Contigo, które charakteryzują się solidnym zamknięciem zapewniającym 100% szczelność oraz dokładną miarką do odmierzania składników. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób dbających o precyzyjne dawkowanie składników swoich koktajli.

Shakery na białko: Praktyczne i funkcjonalne

Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszy się shaker na białko, który wyposażony jest w specjalne miejsce na porcję odżywki w proszku. Dzięki temu nie musimy nosić osobnych pojemników, co sprawia, że nasze przygotowania są jeszcze bardziej wygodne i praktyczne. Shakery to nie tylko doskonałe narzędzie dla sportowców, ale także świetny fit prezent dla bliskich i przyjaciół.


pixel