Darmowa dostawa od 99,99 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Butelki na wodę Contigo, butelki sportowe

( ilość produktów: 27 )

Kultowe wielorazowe butelki na wodę Contigo i Kambukka

Chcesz zrobić mocny ukłon w stronę naszego zdrowia, a jednocześnie wdrożyć sprawdzony sposób na ograniczenie generowania odpadów, w tym zwłaszcza plastikowych butelek pet, które zaśmiecają naszą planetę? Wejdź na stronę kubektermiczny.pl i zainwestuj w produkt o nazwie butelka na wodę z tritanu. Jest to nowoczesny materiał wyglądający jak szło, jest jednak od niego mocniejszy, lżejszy i o wiele trudniejszy w stłuczeniu. Tritan to tworzywo wolne od szkodliwego BPA, więc bezpieczne dla naszego zdrowia.

Butelka na wodę ze słomką czy podziałką?

W ofercie naszego sklepu znajduje się butelka na wodę 750 ml, 500 ml i w wielu pojemnościach. Zależnie od tego, jaki model wybierzesz, może mieć ona różne dodatkowe funkcjonalności. Dużą popularnością cieszy się butelka na wodę Contigo z ustnikiem i wbudowaną słomką, która umożliwia wygodne picie bez przechylania głowy do tyłu.

Butelka na wodę Kambukka z zamykaniem 3w1 i wyprofilowanym uchwytem to natomiast bardzo uniwersalny produkt, która będzie odpowiednia zarówno na treningu, jak i podczas podróży. Możesz ją włożyć do wnętrza plecaka, ale też przymocować do troków zewnętrznych bagażu.

Oba powyższe produkty możesz stosować jako butelka na wodę dla dzieci, do szkoły, ale też i jako pojemnik dla dorosłych wykorzystywany przez nich w pracy czy w trakcie wakacyjnych podróży. Ciekawostką, którą powinni zainteresować się zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy, jest butelka na wodę z miarką, dzięki której będą oni dokładnie wiedzieli, ile wody wypili do danego momentu.


pixel